Nie trać czasu na zbędne przesiadki

10/09/2015

W ModlinBus zawsze dbamy o komfort podróży. Jednym w jego elementów jest wygodny przejazd pomiędzy punktami podróży. Chcemy abyś, wybierając się z nami w podróż, nie musiał się przesiadać.

Wygodne połączenia
Trasy przejazdu ModlinBus zostały ułożone w taki sposób aby połączyć jej kluczowe elementy bez potrzeby zmiany środka transportu. Każda taka zmiana powoduje niepotrzebny stres, dlatego niezależnie skąd planujesz przejazd, staramy się żebyś od początku do końca swojej podróży jechał jednym autobusem.

Dojazd na lotnisko
Dokładamy wszelkich starań żeby Twój dojazd na Lotnisko Modlin lub Okęcie odbywał się tym samym autobusem. Jeżeli planujesz dojazd na jedno z warszawskich lotnisk z Bydgoszczy, Torunia, Włocławka, Płocka czy Łodzi zawsze dowieziemy Cię bez przesiadek i bezpośrednio pod sam terminal. Podróż pociągiem wiąże się przesiadką, a tylko z ModlinBus jej unikniesz.

Oszczędność czasu
Brak przesiadek to, krótszy czas przejazdu. Osoby planujące wylot z Modlina lub Okęcia cenią sobie sprawny dojazd na lotnisko, dlatego zawsze staramy sprostać się tym wymaganiom. Dlatego rozkład jazdy ułożyliśmy w taki sposób aby dopasować go do godzin lotów w Modlinie. Dzięki temu Twój czas oczekiwania na autobus z Modlina do Warszawy zmniejszyliśmy do minimum.

Zobacz teraz nasze wszystkie trasy przejazdu i dowiedz się skąd jeździmy.