Sprawdź wyjątkowy komfort podróży

11/09/2015

Podstawą działania w ModlinBus jest Twoje zadowolenie. Niezależnie dokąd się wybierasz chcemy abyś doświadczył prawdziwej przyjemności podróżowania. Zobacz co nas wyróżnia.

Rozrywka na pokładzie
ModlinBus jest pierwszym polskim przewoźnikiem, który wprowadził indywidualny system rozrywki pokładowej w swoich autobusach. W każdym fotelu wybranych autobusów zamontowaliśmy dziewięcio-calowy tablet abyś mógł w pełni korzystać z zestawu filmów gier oraz Internetu. To unikatowe rozwiązanie sprawia, że każda podróż z nami jest prawdziwą przyjemnością.
Duży zestaw bajek, filmów familijnych oraz gier sprawia, że podróż z dzieckiem staje się znacznie łatwiejsza, gdyż zaoferowana rozrywka zajmie je na długi czas.

Nie oszczędzamy na wygodzie
Zależy nam również, aby Twoja podróż nie była męcząca. Mając to na uwadze, zainwestowaliśmy w najnowsze profilowane fotele, obite naturalną skórą. Posiadają one regulowane, rozkładane oparcia oraz w razie potrzeby rozsuwane siedzisko.

Problemy z zasilaniem?
W ModlinBus nie będziesz miał problemów z ładowaniem swojego komputera lub telefonu. Większość naszych autobusów posiada gniazdka elektryczne z zasilaniem 230V co sprawi, że Twoje urządzenia będą pracować przez cały czas jazdy autobusem.

Drobiazgi które mają znaczenie
Chcesz poczytać wieczorem książkę lub gazetę? Indywidualne oświetlenie każdego fotela pozwala cieszyć się ulubioną lekturą lub pracować także po zmroku. Podobnie jest z indywidualnym nawiewem klimatyzacji. Rozumiemy Twoje potrzeby, dlatego dobieraj siłę nawiewu odpowiednio do swoich preferencji.

ZOBACZ film i przekonaj się sam!