Dojazd z Warszawy do Bydgoszczy, czyli 5 sposobów na przyjemną podróż

26/06/2015

Podróże — jedni ludzie je wprost uwielbiają, drudzy czasami woleliby nie opuszczać domu i swoich okolic. Dla jeszcze innych podróże i dojazdy to po prostu konieczność. Są jednak takie sposoby na podróż, dzięki którym staje się ona prawdziwą przyjemnością dla wszystkich.

Jak widać na przykładzie połączenia autobusowego Bydgoszcz — Warszawa linii ModlinBus, podróżowanie po Polsce może być naprawdę przyjemne, jeśli wybierzemy właściwy środek transportu. Oto 5 sposobów największą przyjemność podróżowania:


1. Niska cena
Wydać fortunę, aby przyjemnie dojechać z Warszawy do Bydgoszczy to żadna sztuka. Jeśli jednak chcemy, żeby nasza podróż była zarówno przyjemna, jak i korzystnie niedroga, warto zaplanować ją wcześniej i kupić bilety z wyprzedzeniem. W myśl zasady "planujesz - zyskujesz", bilety ModlinBus można kupić już za 9 złotych przy rezerwacji on-line.
Co jeśli nie możemy zaplanować podróży wcześniej? ModlinBus jest najtańszym sposobem na dojazd z Warszawy do Bydgoszczy, bez względu na to, kiedy kupimy bilety.

2. Łatwość zaplanowania
Aby szybko i sprawnie zaplanować przejazd z Warszawy do Bydgoszczy nie trzeba kombinować ani stać w kolejce po bilet. Wystarczy wejść na nową stronę www.modlinbus.pl i wybrać połączenie.
Nowoczesne autobusy ModlinBus, jako jedyne, cztery razy dziennie zapewniają wygodny dojazd z centrum Warszawy lub lotniska w Modlinie czy na Okęciu do Bydgoszczy, Torunia, Włocławka, czy Płocka.

3. Wygodne połączenie
Aby podróż była przyjemna, powinna być szybka i bez zbędnych przesiadek.
W przypadku podróży autobusem z Warszawy do Bydgoszczy liczą się częste kursy i dogodne położenie przystanków. I pod tym względem ModlinBus okazuje się być najlepszym rozwiązaniem.

4. Komfortowe warunki
Przyjemna podróż to taka, która wiąże się z wygodą. Skórzane fotele w autobusach ModlinBus są szczególnie komfortowe i mają możliwość regulacji. Do dyspozycji pasażerów na pokładzie są również gniazdka 230V, minibar oraz klimatyzacja. Podróż w takich warunkach to czysta przyjemność.

5. Darmowy Internet
Kolejną rzeczą, która zwiększa przyjemność podróżowania jest darmowy dostęp do Internetu. Podróżując ModlinBusem z laptopem, smartfonem, czy tabletem możemy skorzystać z darmowego dostępu do sieci Wi-Fii - na przykład być cały czas w kontakcie ze znajomymi lub planować kolejną przyjemną podróż.

Jak widać na przykładzie trasy Warszawa - Bydgoszcz, podróż autobusem ModlinBus ma ogromne zalety i może sprawić prawdziwą przyjemność. Co ważne, ModlinBus to nie tylko sposób na dojazd na lotnisko w Modlinie — warto zapoznać się z wszystkimi naszymi trasami! https://www.modlinbus.pl/strony/page/rozklad-jazdy

Życzymy największej przyjemności podróżowania!

Zespół ModlinBus