Bądź w stałym kontakcie

07/09/2015

Dostęp do WiFi to nie przywilej, to już standard. ModlinBus jest przewoźnikiem, który z myślą o swoich pasażerach zapewnia dostęp do sieci wszystkim swoim pasażerom. Zobacz co zyskasz podróżując z nami.

Pracuj w trakcie podróży
Zdajemy sobie sprawę jak ważny jest czas, dlatego dajemy każdemu możliwość pracy w autobusie. Posłużą ku temu darmowy dostęp do Internetu oraz gniazdka elektryczne w większości z naszych autobusów. U nas możesz korzystać z bezpłatnego WiFi podczas całej Twojej podróży. Poczucie straconego czasu nie będzie już więcej Twoim zmartwieniem.

Nie nudź się
Wiemy jakie nudne potrafią być podróże, dlatego WiFi w naszych autobusach to standard. Chcesz znać wiadomości ze świata, pograć w sieci, a może sprawdzić Totka? To dopiero początek listy spraw, które możesz załatwić w podróży. Sprawdź repertuar teatrów, zobacz co grają w kinie. Zaległości w lekturach? Sprawdź recenzje i czytaj najciekawsze książki. Wykorzystaj ten czas. Proszę bardzo – z nami to takie proste!

Bądź w stałym kontakcie
Zależy nam, aby pasażerowie mieli byli w ciągłym kontakcie z bliskimi. Nie musisz rozstawać się z portalami społecznościowymi. Możesz pisać ze znajomymi, grać w gry, czy sprawdzać najnowsze wpisy.
Wszystko zależy od Ciebie.