Nie przepłacaj za bilety autobusowe

08/09/2015

Bardzo dbamy o wszystkich klientów, którzy zdecydują się na podróżowanie z ModlinBus, dlatego też oferujemy najlepszą jakość i wygodę za niewielkie pieniądze. Wybierając transfer na lotnisko możesz być pewien, że otrzymasz od nas najlepszą ofertę.

Kupuj wcześniej
Kiedy kupujesz bilety lotnicze? Większość osób robi to z kilku-miesięcznym wyprzedzeniem. Linie lotnicze oferują wtedy bilety za naprawdę niewielkie pieniądze. Wystarczy zatem, że z podobnym wyprzedzeniem zaplanujesz swój dojazd na lotnisko, a będziesz mógł się cieszyć biletami już od 9 zł. Na wzór linii lotniczych posiadamy dynamiczny cennik biletów, w którym najniższe ceny uzależnione są od terminu zakupu biletu oraz liczby sprzedanych biletów. W myśl naszej zasady Planujesz-Zyskujesz.

Unikaj godzin szczytu
Chcąc podróżować tanio powinieneś unikać szczytów komunikacyjnych. Wówczas większość biletów jest sprzedawana i trudno o niskie ceny. W miarę możliwości dopasuj swoje godziny podróż do rozkładu jazdy. Każdego dnia są kursy, które cieszą się dużym powodzeniem. Jest też pewna część która ma mniejszą liczbę zainteresowanych. Pytanie jak je znaleźć? To proste. Sprawdź nasz internetowy system sprzedaży, a zobaczysz gdzie znajdują się tańsze bilety.

Korzystaj z promocji
Aby jeszcze bardziej przychylić się do potrzeb klientów przygotowaliśmy kilka promocji, z którymi warto się zapoznać.
W „Planujesz - zyskujesz” biletami za 9 zł nagradzamy tych pasażerów, którzy zaplanowali swój przejazd z wyprzedzeniem.